Shërbimet

Ne ofrojmë atë që ju nevojitet

Shërbimet tona

PUNET TONA

Cfarë bëjmë ne

Ndërtim

LIGNUM ndërton cdo projekt dhe element druri që ju keni ëndërruar

Interiors

Ofrojmë punime të brendshme për lokalet dhe shtëpitë tuaja

Mirëmbajtje

Rikonstruksion të produkteve prej druri me cmime konkuruese

PROFESIONALIZEM

Profesionalizëm

Shtëpi / Vila

Ofrojmë shtëpi dhe vila tradicionale ose moderne prej druri të cilësisë lartë

Lokale

Kohët e fundit preferohen lokalet prej druri sidomos në vendet turistike

Gazebo

Për t'i dhënë një pamje më të bukur dhe relaksues ambjentit tuaj

Tenda

Nëse dëshironi të ndryshoni pamjen e shtëpisë suaj ofrojmë tendën

Çati

Catia prej druri ju ofron freski në verë dhe ngrohtësi në dimër

Dyer / Dritare

Dyert dhe dritaret prej druri mbajnë larg lagështirën dhe mykun

Bojatisje

Për një prekje finale të punimit ofrojmë lyerje me bojëra cilësore

Interiors

Punime të brendshme të këndshme për syun në ambjentet tuaja

KRYESORE

Ne Jemi LIGNUM.al

Aenean a lacus purus. Aliquam vitae vehicula eros. Proin egestas neque erat, ac sagittis nulla vestibulum ac. Cras hendrerit urna nec consectetur tortor sed dapibus lobortis.

MISIONI YNE

Mbi 15 Vite Eksperiencë

Mbi 15 vite mirënjohje për dhjetra projekte të përfunduara me sukses dhe dhjetra klientë të kënaqur qe besuan tek ne. Cdo produkt dhe material përpunohet me makineritë më bashkëkohore sipas standarteve europiane…

FAQ

Cmimet variojnë në bazë të disa faktorëve apo variablave të cilat përcaktohen nga projekti me të cilin paraqitet klienti.

Kohëzgjatja e një projekti ndahet në 2 faza kryesore. Faza parë përfshin prodhimin i cili bëhet tërësisht ne kapanon, dhe faza e dytë që ka të bëjë me montimin në terren. Të dyja fazat varen nga projekti, dhe vendndodhja objektit.

Patjetër që kemi menduar edhe për ju që luani rolin e ndërmjetësit duke ju ofruar dicka në këmbim.

LIGNUM.al bashkëpunon me firmat më të mira të prodhimit të drurit që ofrojnë cilësi të lartë, si brenda dhe jashtë vendit. Lloji drurit specifikohet në bazë të punimit që ju kërkoni, duke ju sugjeruar të duhurën për ju.

LIGNUM.al

Ne ndërtojmë atë që ju imagjinoni...